Konto użytkownika

Aby prawidłowo założyć konto w witrynie SSM CZYN należy wypełnić poniższy formularz (pola oznaczone "*" są wymagane), następnie wcisnąć przycisk <Utwórz nowe konto>. Na podany w formularzu adres -e-mail otrzymacie Państwo wiadomośc o rejestracji nowego konta.

W następnym kroku zostanie dokonana weryfikacja  wprowadzonych danych która może potrwac do 3 dni. Jeżeli przejdzie ona pomyślnie  to otrzymacie Państwo wiadomść zawierą link to stony na której można wprowadzić swoje hasło.

W razie wątpliwości lub problemów Prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Bieńkowskim pod numerem telefonu 506113950 lub poprzez adres e-mail : informatyk@czyn.slupsk.pl.

 

UWAGA!!! Konto założone przez witrynę SSM CZYN nie upoważnia do logowania w serwisie EUSŁUGI. Aby założyć konto EUSŁUGI umożliwiające dostęp do kartoteki finansowej należy stawić się osobiście(wymagany dokument tożsamości) w siedzibie SSM CZYN ul Leszczyńskiego 7 pokój nr 2.
Dane konta
Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.
SSM CZYN

Proszę wpisac numer ewidencyjny drukowany na ksiązeczkach wymiarach opłat.

Numer ten jest niezbędny w celu prawidłowej identyfikacji użytkownika

Proszę podać numer członkowski. Jeśli nie znasz lub nie posiadasz tego numeru  skontaktuj się z Działem Członkowskim Spółdzielni.

Proszę podać Nazwisko i Imię

Adres (Ulica numer domu / numer mieszkania)

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
To pytanie służy testowaniu czy osoba odwiedzająca jes Człowiekiem i zabezpiecza przed automatami spamerskimi
3 + 17 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.