Kontakt

Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa "CZYN"

76-200 Słupsk, ul.  S. Leszczyńskiego 7

tel.(59) 844 76 60, fax (59) 844 76 62 e-mail:sekretariat@czyn.slupsk.pl

KRS: 000124843 NIP: 839-000-80-76 REGON : 000485552

Godziny pracy: Pn 8-16, Wt-Pt 7-15

 

Napisz do nas korzystajac z formularza kontaktowego

Lub na adres: Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czyn" ul. Leszczyńskiego 7 76-200 Słupsk  tel. 59 844-76-60 fax. 59 844-76-62 sekretariat@czyn.slupsk.pl

Przyjmowanie interesantów :

- Przewodniczący Rady Nadzorczej - przyjmuje w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 14:00-16:00.

- Prezes Zarządu oraz Zastępca Prezesa w każdy poniedziałek w godz. 14:00-16:00

Uprzejmie informujemy, że od dnia 31.01.2012 r. dla ułatwienia Państwu kontaktu z danymi pracownikami z poszczególnych działów został wprowadzony nowy nr telefonu do Spółdzielni

59/ 844 - 76 - XX

W MIEJSCE XX NALEŻY WPROWADZIĆ NUMER WEWNĘTRZNY 

Dział

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

ZARZĄD

60

mgr inż Grzegorz Lachowicz

25

PREZES ZARZĄDU

60

 

26

 

60  Teresa Kornowska

24

CZŁONEK ZARZĄDU DS. CZŁONKOWSKO-SAMORZĄDOWYCH

SEKRETARIAT

60

61

62 FAX

Michalina Anioł

27

SEKRETARIAT referent ds. Kancelaryjno-samorządowych

 

Inspektorzy Techniczni

Nr XX Imię i nazwisko Nr pokoju Stanowisko
63

Małgorzata Prucnal
tel. kom. 790 651 851

12 Koordynator działu Technicznego
55 Waldemar ZYCH
tel. kom. 726481039
6 Inspektor ds. Elektroenergetycznych gazowych
55

Krzysztof Kościelski.
tel. kom. 721 542 504

6 Specjalista ds. technicznych
54 Jan Koperski
tel. kom 726481062
7 Inspektor Techniczny Robót Ogólnobudowlanych
53 Dominik KUSEK
tel. kom. 726481061
8 Inspektor Techniczny Robót Sanitarnych
53 Maciej HARKAWIK
tel. kom. 790-654-314
8 Referent ds. Technicznych
50 Stanisław LEŚNIAK
tel. kom. 726497074
10 Inspektor Techniczny Robót Ogólnobudowlanych

Administratorzy

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

51

Katarzyna Szultka kom. 669601283

9

Administrator:
SŁUPSK :
Nad Śluzami 7,25,26,27, Wazów 2, 4, 6 ,
Jana Kazimierza 19, 20,  Al. 3 - go Maja 76, 79, 80, 81, Kr. Jadwigi 1,

Lokale użytkowe i garaże:
Kr. Jadwigi 2, 2A, 2D, Al. 3-go Maja 72, 80A, 82, Ostroroga 4-6,

DĘBNICA KASZUBSKA: 
Fabryczna  10, 12, 14, 16,
Dębnica Kaszubska-Kotłownia

51

Zbigniew SIWIŃSKI  kom. 669 601 282

9

Administrator :

SŁUPSK:
Mostnika 4, 5, Mikołajska 5,6, Sobieskiego  9,  Al. 3-go Maja 40, 41, Banacha 12B,  Kr. Jadwigi 4, 6, 11, 13, Władysława IV  1, 3, 5, 7,  Wazów 3

Lokale użytkowe:
Al. 3-go Maja 77, Władysława IV 7A, Kr. Jadwigi 15

52

Przemysław WÓJCIK

kom. 669 601 281

9

Administrator:

SŁUPSK:
Wileńska 12, 12A, Wojska Polskiego 16, Plac Broniewskiego 4,

Szczecińska 6, Banacha 7, 9,11,  Zygmunta  Augusta 12, 18, 20, 76, Piłsudskiego  1A, 1B, 1C, 1D

Lokale użytkowe i garaże:
Wileńska 12k, Zyg. Augusta 14,16, Łokietka 20                                                                        

51

Gabriela STRUSKA

kom. 669 601 284

9

SŁUPSK:                                                           

Słowiańska 2, 5,6, Wiatraczna 4A, 4B, 4C, 4D, 4E,  Rejtana 6, 8

Bogusława X  1 , 2, 2A, 3, 4,6 ,  Anny Gryfitki 1,2,3,5

Lokale użytkowe:
Słowiańska 5k, Leszczyńskiego7, Słowiańska 2A, Rejtana 6A

52

Anna   POTOCZNA

kom.

669 601 285

9

 SŁUPSK:          

Garncarska  1, 2, 3, 5, 7,   Wiejska 6, 7, 8,  Słowackiego 6, Zyg. Augusta 4, Banacha 1,3, Sobieskiego 7,  Al. 3-go Maja 23,28, Batorego 23 

Lokale użytkowe i garaże:
Al. 3-go Maja 27, 27A, Garncarska 4, 6, Zyg. Augusta 2, Wiejska 3A, Garncarska 2A, 3B

JEZIERZYCE:      Szkolna 2, Parkowa 1


 

 

Pion finansowo-księgowy

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

40

Sylwia KRZEWIŃSKA 4 Główny Księgowy
47 Iwona GUDAN 5 Z-ca Głównego Księgowego

 

Pracownicy ds. ekonomicznych

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

43

Krystyna KOZAK

2

Księgowa

44

Damian DYBEK

1

Referent ds. Ekonomicznych

45

Bożena KAPAŁA

2

Specj ds. Windykacji Należności

42

Małgorzata SZYMCZAK

1

Specjalista ds. Ekonomicznych

41

Maria BRZÓSKA

2

Księgowa ds. Opłat Czynszowych

46 Agata DZIUŁKA 3 Księgowa

 

DZIAŁ CZŁONKOWSKO-LOKALOWY I SAMORZĄDOWY (SC)

Nr XX

Imię i nazwisko

 Nr pokoju

Stanowisko

80

Sylwia Wiśniewska

15

Referent ds. Lokali Użytkowych

81 Monika JANIK-SKUZA 16 Specj. ds. Członkowsko-Mieszkaniowych
82 Halina KRUPSKA 17 Inspoktor ds. Pracowniczych

 

 

 


 

Ogłoszenia: