Kontakt

Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa "CZYN"

76-200 Słupsk, ul.  S. Leszczyńskiego 7

tel.(59) 844 76 60, fax (59) 844 76 62 e-mail:sekretariat@czyn.slupsk.pl

KRS: 000124843 NIP: 839-000-80-76 REGON : 000485552

Godziny pracy: Pn 8-16, Wt-Pt 7-15

 

Napisz do nas korzystajac z formularza kontaktowego

  • Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czyn"
  • Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czyn" ul. Leszczyńskiego 7 76-200 Słupsk  tel. 59 844-76-60 fax. 59 844-76-62 sekretariat@czyn.slupsk.pl Pok. 27 Michalina Anioł referent ds spraw kacelaryjno-samorządowych

Przyjmowanie interesantów :

- Przewodniczący Rady Nadzorczej - przyjmuje w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 14-16.

(prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Spółdzielni i przedstawienie informacji dotyczącej tematu rozmowy)

-Kontakt telefoniczny z Członkami Zarządu za pośrednictwem sekretariatu



Uprzejmie informujemy, że od dnia 31.01.2012 r. dla ułatwienia Państwu kontaktu z danymi pracownikami z poszczególnych działów został wprowadzony nowy nr telefonu do Spółdzielni

59/ 844 - 76 - XX

W MIEJSCE XX NALEŻY WPROWADZIĆ NUMER WEWNĘTRZNY 

Dział

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

ZARZĄD

60

mgr Dariusz Kurowski

25

Członek Zarządu

60

inż. Anna Kiełbasa

24

Członek Zarządu

 60  Teresa Kornowska

 26

CZŁONEK ZARZĄDU DS. CZŁONKOWSKO-SAMORZĄDOWYCH

SEKRETARIAT

60

61

62 FAX

Michalina Anioł

27

SEKRETARIAT referent ds. Kancelaryjno-samorządowych

 

Kierownik działu Techniczno-Administracyjnego

Nr XX Imię i nazwisko Nr pokoju Stanowisko
63 Anna POTOCZNA 12 Kierownik ds. Techniczno-Administracyjnych



Inspektorzy Techniczni

Nr XX Imię i nazwisko Nr pokoju Stanowisko
55 Beata HOPPE

tel. kom. 726481062
6 Inspektor Techniczny Robót Ogólnobudowlanych
55 Waldemar ZYCH

tel. kom. 726481039
6 Inspektor ds. Elektroenergetycznych gazowych
54 Andrzej WŁODEK

tel. kom. 725941850
7 Inspektor Techniczny Robót Ogólnobudowlanych
53 Dominik KUSEK

tel. kom. 726481061
8 Inspektor Techniczny Robót Sanitarnych
53 Bogdan SIKORSKI

tel. kom. 721542504
8 Inspektor Techniczny Robót Sanitarnych
50 Stanisław LEŚNIAK

tel. kom. 726497074
10 Inspektor Techniczny Robót Ogólnobudowlanych

Administratorzy

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

51

Jolanta SOKOŁOWSKA tel. kom. 669601283

9

administrator nieruchomości :

SŁUPSK:

Banach 12B, Jana Kazimierza 19,20, Królowej Jadwigi 1, Wazów 2,4,6, 3-go Maja 40,41,76,79,80,81


 

51

Zbigniew SIWIŃSKI tel. kom. 669 601 282

9

administrator nieruchomości :

SŁUPSK:


Banacha 1, 3,  Kr. Jadwigi 4, 6,11,13 , Władysława IV 1, 3, 5, 7, Wazów 3, Sobieskiego 7,9

52

Przemysław WÓJCIK

tel. kom. 669 601 281

9

administrator nieruchomości :

SŁUPSK:

Banacha 7, 9,11, Zyg. Augusta 4,12, 18, 20, Piłsudskiego 1A, 1B, 1C,1D , Szczecińska 6, Zygmunta Augusta 4, 76

52

Beata ANTOSIAK

tel. kom. 669 601 285 

9

administrator nieruchomości :

SŁUPSK:

Nad Śluzami 7, 25, 26, 27 , Garncarska 1,2, 3, 5, 7, Wiejska 6, 7, 8, Słowiańska 2, 5, 6 , Słowackiego 6 , Mostnika 4 ,5, Mikołajska 5 , 6 , Wileńska 12, 12A, Broniewskiego 4, W. Polskiego 16 



JEZIERZYCE:

Szkolna 2,Parkowa 1

DĘBNICA KASZUBSKA:

Fabryczna 10, 12, 14, 16

51

Gabriela STRUSKA

tel. kom. 669 601 284

9

administrator nieruchomości :

SŁUPSK:


3-go Maja 23, 28, Batorego 23, Anny Gryfitki 1, 2, 3, 5, Bogusława X 1 , 2, 2A, 3, 4 , 6, Wiatraczna 4A, 4B,4C, 4D,4E, Rejtana 6, 8

 

Pion finansowo-księgowy

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

40

Teresa MAKURATY 4 Główna Księgowa
46 Sylwia KRZEWIŃSKA 3 Z-ca Głównej Księgowej

 

Pracownicy ds. ekonomicznych

Nr XX

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Stanowisko

43

Krystyna KOZAK

2

Księgowa

44

Barbara MAĆKOWIAK-SYCH,

1

Specj. ds. Ekonomicznych

45

Bożena KAPAŁA

2

Specj ds. Windykacji Należności

42

Małgorzata SZYMCZAK

1

Specjalista ds. Ekonomicznych

41

Maria BRZÓSKA

2

Księgowa ds. Opłat Czynszowych

46

Amelia RUSZKOWSKA

3

Księgowa ds. Ekonomicznych

 

DZIAŁ CZŁONKOWSKO-LOKALOWY I SAMORZĄDOWY (SC)

Nr XX

Imię i nazwisko

 Nr pokoju

Stanowisko

80

Sylwia Wiśniewska

15

Referent ds. Lokali Użytkowych

81 Monika JANIK-SKUZA 16 Specj. ds. Członkowsko-Mieszkaniowych